Referencie

Profesionáli siahajú po hodinkách Luminox

Žiadané a dodávané pre

 • U.S. Navy SEALs
 • U.S. Air Force
 • Jednotky S.W.A.T.
 • FBI
 • CIA
 • US Coast Guard
 • US Special Forces
 • US Army Rangers
 • Canada Special Forces
 • NYPD
 • LAFD

Sme radi, že medzi užívateľmi LUMINOX na Slovesnku sú takí výnimoční ľudia ako Michal Martikán a jeho realizačný team. Vo vodáckom športe máme veľa fanúšikov a užívateľov spoľahlivosti a vlastností hodiniek, majstri Europy 2016 v C2 Tomáš Kučera a Jano Bátik. Olympijskí víťazi C2 z Ria Peter a Laco Škantárovci. Nezabudnuteľný Jaroslav Katriňák, či v 2013 najúspešnejsí zástupca Slovenska na asi najnáročnejších pretekoch planéty Paríž Dakar Ivan Jakeš. Hodinky LUMINOX si užíva aj viacnásobný majster Slovenska v motokrose Tomáš Bučenec. Medzi fanúšikov kvality a značky LUMINOX patrí aj svetový rekordér v mestkých zjazdoch na bicykli Filip Polc. A niečo na snehu. Hodinky a ich vlastnosti si denne užíva aj veľa priaznivcov divokej prírody, Michal a Tomáš, ktorých poznáte pod značkou KuUl.

V zložkách slúžiacich spoločnosti naše hodinky slúžia príslušíkom PZ SR, cez pohotovostné útvary až po útvary NAKA, hasičom HaZZ, záchranárom horskej záchrannej služby, pracovníkom záchrannej služby Falck. Komplexná centrálna záchranná služba Gabčíkovo má takmer 100 hodiniek rôznych modelov s vlastným logom.

Záchranná služba Falck a HaZZ majú hodinky s vlastným logom.

Boli sme s Ivanom na Dakare 2011, 2012. 2013, 2014, 2015 aj 2016  Ivan a hodinky by vydržali viac, škoda. Už celý Ivanov team je vystrojený a Luminox je základný výstroj pre každý Dakar, motorky sa menili, ale hodinky stále Luminox.

V "civile" asi najpočetnejšou klientelou sú outdoor aktívni ľudia, nadšenci adrenalínových športov, ale aj poľovníci, rybári.

Jednoznačne sme hrdí na fakt, že Luminox zaujal celý realizačný team okolo Michala Martikána. Náš najúspešnejší športovec nosí LUMINOX na divokú vodu (model 8051), do spoločnosti Field model 1888. Ďalšie modely z výbavy Maritkánovcov sú 3059 a 8252. Michal má model 3057.WO s vlastným logom mm.

Hodinky LUMINOX boli a sú neustále výzvou pre rôzne testy, ktoré môžete nájsť na webe. Je to veľa zaujímavého čítania.

Medzi motoristami sa značka stáva veľmi oblúbenou o čom svedčí limitovaná edícia Tony Kanaan, ktorá bola vypredaná v deň uvedenia na trh. Tešíme sa na obnovenú reedíciu pri príležitosti svetovej výstavy Basel .

Aj v iných oblastiach motoristického športu je stále častejšie možnosť vidieť farby Luminox.

A pripájame časť z reakcie zákazníka

.. omlouvam se ze odepisuji na vas email az s takovym spozdenim ale vratil jsem se z afghanistanu az tento tyden!! co se tyce vasich dotazu vezmu to nejak poporadku: s hodinkami jsem byl vic nez spokojen proste splnily presne to co jsem ocekaval a musim rict ze potom co jsme vsechno zazili a v jakych situacich sme se ocitli tak obstaly na vybornou a to predevsim zpohledu zateze na prostredi predevsim velkou prasnost a teploty kterym jsme byli casto vystavovani pri dlouhych pruzkumnych pochodech takze musim jen zopakovat ze jsem maximalne spokojen jsem rad ze jsem zvolil prave tuto znacku navic pri nasem kontaktu s americany jsem velice rychle poznal na jejich rukou hodinky od luminoxu akorat oni si je nemusi kupovat za svoje ale dostavaji je standartne do vybaveni pokud si je zvoli)) co se tyce moznosti udal design ciferniku na prani tak to je urcite velice zajimave ale nevim jestli bych to ja nebo nekdo z mych kolegu vyuzil ja si hodinky volil pro jejich spartanske pojeti a s napisem navy seals presne odpovidali mojim predstavam...